Dieta Budwig Contra Cancer – Ile Mozna Schudnąć W Tydzień

Dieta Budwig Contra Cancer – Ile Mozna Schudnąć W Tydzień

Dieta Budwig Contra Cancer

Dieta Budwig PrimanaturaDieta dr Budwig – lniana dieta , która pomaga chorym na raka. Dr Johanna Budwig to niemiecka chemiczka i farmaceutka, której nazwisko kojarzone jest dzisiaj przede wszystkim ze stworzoną przez nią w latach 50. Una dieta non equilibrata, se seguita per un periodo prolungato, può causare dei danni alla salute del cane. Mentre morde un osso, il cane si potrebbe strozzare , rompersi un dente o ferirsi con una scheggia. Dieta dr Budwig jest właściwie dietą wegetariańską. Potrawy powinny być przyrządzane na bazie świeżych i ekologicznych warzyw, owoców, pełnoziarnistych kasz i płatków zbożowych (najlepiej bezglutenowych, czyli brązowego ryżu, gryki, pros.

Dieta dr Johanny Budwig powstała z myślą o terapii osób chorych na nowotwory i inne schorzenia cywilizacyjne. Obecnie jest popularna jako sposób na oczyszczenie organizmu i przywrócenie mu sił. Categories: Przepisy dieta antyrakowa Wiele produktów roślinnych posiada dobroczynne działanie dla naszego zdrowia, dlatego mając tą świadomość powinniśmy jak najczęściej włączać je w nasz jadłospis w programie – dieta antyrakowa. W swojej diecie dr Budwig zakazała używania jakichkolwiek rafinowanych bądź uwodorowanych tłuszczów (olejów, margaryn, majonezów). W swoich badaniach odkryła bowiem, że te właśnie tłuszcze są przyczyną większości współczesnych chorób. Dieta dr Budwig opracowana przez niemiecką naukowiec dr Johannę Budwig jest popularna na całym świecie. Jej głównym zadaniem jest dostarczenie do organizmu chorego zwiększonej ilości kwasów omega-3 (oleju lnianego) oraz antyoksydantów.

Dieta Budwig Chleb

Czy Dieta  Budwig OdchudzaDieta dr Budwig polega na jedzeniu tych składników, które pozwalają usprawnić funkcjonowanie organizmu oraz odwrócić szkody, jakie zostały w nim poczynione. Podstawa to połączenie białego twarogu oraz oleju lnianego – dwa te produkty mają dostarczać L-cysteinę oraz w łatwo wchłanianej postaci kwas Omega-. Dieta dr Budwig jest znana już od ponad 60 lat. Sama jej autorka wygrała walkę z nowotworem. Dieta dr Budwig zakłada, że przyczyną długotrwałych chorób jest niedobór we krwi Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Pożądane właściwości kwasów tłuszczowych zawartych w olejach tracimy podczas ich podgrzewania, gotowania, czy w połączeniu z przyprawami np. Dr Budwig opracowała jednak rewelacyjną metodę przetwarzania oleju lnianego, dzięki której kwasy Omega-3 można rozpuścić w wodzie.

Dr Johanna Budwig (1909-2003) – to niemiecka doktor biochemii oraz nauk przyrodniczych, siedmiokrotnie nominowana do Nagrody Nobla. Strona główna » Olej lniany » Olej lniany w diecie dr Budwig: OLEJ LNIANY W DIECIE DR BUDWIG. Pionierką badań nad olejem lnianym, a w szczególności zawartymi w nim kwasami tłuszczowymi omega-3, była dr Johanna Budwig (1909-2003).Ta niemiecka biochemik za swoje odkrycia była aż siedmiokrotnie nominowana do Nagrody Nobla. Dieta dr Budwig w zarysie. Dieta dr Budwig jest przede wszystkim dietą przeciwnowotworową.Jednak jak napisała sama dr Budwig proponowane przez nią zasady żywienia i higieny mają szerokie działanie zdrowotne, gydż dieta ta jest skuteczna także w wielu schorzeniach, gdzie nowotwór nie występuje. Dzięki pracy dr Budwig wiemy, jak ważna jest rola olejów spożywczych w zdrowych odżywianiu. Olej lniany ma wśród nich szczególne miejsce, bo zawiera najwięcej kwasu nienasyconego z rodziny Omega 3 (kwasu ALA).

Dieta J Budwig

To dieta oczyszczająco-regenerująca o charakterze postu. Jej celem jest przywrócenie równowagi w organizmie, a tym samym poprawa zdrowia. Zapraszamy do lektury książki dr Raymonda Hilu „Dieta dr Budwig", pierwszej w Polsce dotyczącej rewolucyjnej diety dr Johanny Budwig. W publikacji znajdziecie Państwo porady jak skutecznie przeciwdziałać artretyzmowi, zawałowi serca i nowotworom dzięki olejowi lnianemu. Dieta dr Budwig jest przede wszystkim dietą przeciwnowotworową. Jednak jak napisała sama dr Budwig proponowane przez nią zasady żywienia i higieny mają szerokie działanie zdrowotne, gydż dieta ta jest skuteczna także w wielu schorzeniach, gdzie nowotwór nie występuje. Dr Budwig twierdziła, że jej metoda ma 90% skuteczności nawet w przypadkach zaawansowanych nowotworów, a także w chorobach serca i układu krążenia oraz cukrzycy.

Dietę rozpoczyna etap przejściowy, który przygotowuje organizm do nowego sposobu odżywiania i złagodzenia ewentualnych problemów trawiennych. Jak sama nazwa wskazuje dieta zupowa to tygodniowa kuracja opierająca Dieta Budwig się na spożywaniu wyłącznie zup. Preferowanym daniem jest zupa z kapusty na wywarze jarskim z dodatkiem innych niskokalorycznych warzyw, jak na przykład papryka, por, cebula. Warto dodać, że dieta dr Budwig wyklucza: cukier i słodziki (za wyjątkiem miodu lub soku z winogron), przetworzonego mięsa i wędlin (z uwagi na zawartość konserwantów), tłustego nabiału, produktów smażonych, oraz pozostałych tłuszczy a także syntetycznych witamin, szczególnie wit. Dieta dr Budwig ma dobroczynny wpływ na wszystkie narządy i ich układy, ponieważ tłuszcze mają ogromne znaczenie w procesach ich prawidłowego funkcjonowania. Podstawą w diecie doktor Budwig jest olej lniany wysokolinolenowy, z wysoką zawartością kwasu linolenowego, tłoczony na zimno.

Dieta Budwig Sm

Dieta dr Budwig została opracowana przez wybitnego niemieckiego doktora Johanna Budwig. Owa dieta jest pomocna w leczeniu takich chorób jak: choroba Alzheimera, miażdżyca, nowotwory, alergia,depresja, dermatozy. Jedyna polska książka dotycząca diety dr J. Budwig staje się bardzo popularna. Dieta dr Budwig ma wielu przeciwników, twierdzących, że raka można leczyć tylko agresywnymi metodami chemioterapii i radioterapii, a wszystkie inne pomysły, jedynie opóźniają prawidłową terapię. Księgarnia Internetowa Kwidzyn zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą ponad 60 000 tytułów. Zamówione towary można odebrać w księgarni.

Dieta Doktor Budwig Książka

Dietę antyrakową wymyśliła w latach 50. Ubiegłego wieku dr Johanna Budwig – lekarz i biochemik. Produkty zabronione w diecie dr Budwig:-cukier, sztuczne słodziki, soki z kartoników i butelek,-syntetyczna witamina A (z preparatów witaminowych),-inne tłuszcze poza tłoczonym na zimno olejem lnianym. Podstawowe zasady diety dr Budwig. A tak na początek -czy tą dietę można samodzielnie stosować w domu, czy też ona musi być wprowadzana pod okiem specjalisty?

G: To jest dieta, którą Dieta Budwig może stosować każdy z nas. Najsmaczniejsze dietetyczne dania w internecie! Poznaj przepisy dietetyczne, które mają 100, 200 lub 300 kcal i ułóż swój jadłospis diety odchudzającej. Sport Kondycja Motywacja Gabinet odnowy biologicznej i rehabilitacji.

Kobieta na diecie, Kamil Nadrowski Fotograf, Fit od Teraz, Figura na Tip Top, gattaia&VANILLA, Kocham Cię i inne trudne słowa, Życie i z życia wzięte., No spoko, , Kamil Nadrowski Fotograf, Fit od Teraz, Figura na Tip Top. Dieta Dr Budwig Dr Johanna Budwig podawała chorym na raka miksowany przez 5 min olej lniany z białym serem w postaci pasty. Dodatkowo były to osoby, którym Dieta Budwig lekarze odebrali nadzieję. Dr Johanna Budwig była niemiecką biochemiczką. Prawdziwym autorytetem w swojej dziedzinie (dostała 7 nominacji do nagrody Nobl.

Dieta Budwig Ryby

Etykiety: dieta Budwig, jaki olej lniany, najlepszy olej lniany, odchudzanie , Omega-3, spalacz tłuszczu, tłoczony na zimno, zaparcia – bogaty w Omega-3 (najlepiej gdy jest najbliższy 60%) – tłoczony na zimno (extra virgin). Jeśli nie stosujesz diety dr Budwig, Twój olej lniany także powinien być najwyższej jakości. Warto włączyć go do każdej diety , bo jest najbogatszym roślinnym źródłem kwasu alfa-linolenowego (z rodziny Omega-3), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Szukasz dieta dr budwig – allegro.

Dieta dr Budwig może być naprawdę urozmaicona i pyszna. Zastosowanie polecanych w jej ramach produktów jest naprawdę ogromne. Antyrakowa dieta jadłospis szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Wszystko na temat antyrakowa dieta jadłospis na Mowimyjak porady na każdy temat.

Dieta Budwiga Jest ona uważana za dietę przeciwrakową z racji tego, że zawiera produkty mające działanie przeciwrakowe. Przez niektórych uważana jest za receptę na różne schorzenia, m. Właściwości tego produktu znane były jeszcze w czasach starożytnych. Działanie oleju lnianego polega na przykład na wspomaganiu metabolizmu, ograniczaniu poziomu cholesterolu oraz na odżywianiu i poprawie wyglądu skóry.

Dieta Budwigowej

Temat: dieta wg dr Budwig Polecam zarówno dietę jak i pastę dr Budwig, przed którą niziutko chylę czoła. Szkoda, że odeszła juz do innego wymiaru ale pozostawiła po sobie działającą klinike w Hiszpani ( niemieckie looby spozywcze i farmaceutyczne jej nie lubiło ) gdzi w dalszym ciąge ludzie odzyskują zdrowie. Dr Johanna Budwig, pionierka badań nad olejem lnianym i zawartymi w nim kwasami omega- Niemiecka badaczka była aż siedmiokrotnie nominowana do Nagrody Nobla, kierowała badaniami nad wpływem farmaceutyków i przetworzonej żywności na zdrowie. Przedstawiam Wam pełną wiedze na temat Diety Dr Budwig.

Jest to pełny opis wraz z przepisami, zamiennikami itp. Dieta Dieta Budwig dr Budwig działa silnie oczyszczająco. Z tego też powodu nie poleca się jej w trakcie radio czy chemioterapii. Zasady żywieniowe dr Johanny Budwig mieszczą się w praktycznych zaleceniach współczesnej dietetyki, a jej dieta zawiera wszystkie potrzebne i obecnie zalecane oraz promowane składniki odżywcze, które zostały uznane za kluczowe dla zdrowia człowieka.

Dieta dr Budwig, obecnie występująca pod nazwą dieta lniana, ma za zadanie dostarczyć organizmowi pokarmy bogate m.in. W tłuszcze omega-3, węglowodany złożone, błonnik i antyoksydanty. Dieta dr Budwig – zasady Twórcą tej diety prozdrowotnej jest dr Johanna Budwig – biochemik z Niemiec. Jej odkrycia (badania nad kwasami tłuszczowymi omega-3 i olejem lnianym) znalazły zastosowanie min.

Dieta Budwig Raymond Hilu

Po diecie nastąpiła radykalna poprawa, powróciła pełna sprawność mięśni nóg, a wszystkie nieprawidłowe enzymy znormalizowały się. Po dziś dzień przestrzega diety z eliminacją pokarmów nietolerowanych oraz często stosuje kilkudniowe kuracje dietą warzywno-owocową. Olej lniany do diety dr Budwig zimno tłoczony nierafinowany. Olej migdałowy zimno tłoczony nierafinowany. Pasta dr Budwig powinna być składnikiem codziennej diety człowieka. Porcja dzienna pasty dla jednej zdrowej osoby powinna być wykonana z 12,5 dkg serka, 2 łyżek oleju lnianego.

Dieta Budwig jest już stosowana od ponad 50-ciu lat i najprawdopodobniej jest jedną z najbardziej popularnych naturalnych i alternatywnych metod walki z rakiem i jego zapobieganiu. Dr Budwig poleca też spożywanie świeżo wyciskanych soków owocowych i warzywnych, bogatych w aktywne enzymy i przeciwutleniacze, zabezpieczające organizm przed wolnymi rodnikami. Dieta dr Budwig jest prowadzona tak, aby dostarczane organizmowi składniki były świeże, naturalne i jak najmniej przetworzone. Dieta dr Budwig to obecnie jedna z najbardziej znanych diet zdrowotnych. Jej głównym celem nie jest utrata wagi, a poprawa stanu zdrowia.

Dieta Dieta Budwig Budwig Funciona

Jak zrobić Pasta dr Budwig Jest połączeniem chudego twarogu i naturalnego, nieoczyszczonego oleju lnianego. Pasta dr Budwig zwana też budwigową, jest głównym pożywieniem w diecie dr Budwig. Dieta opracowana przez dr Budwig, to dieta z wykorzystaniem wysokiej jakości oleju lnianego, a pozbawiona cukru, tłuszczy zwierzęcych, wszelkich innych olejów, wędlin, masła, a zwłaszcza margaryny oraz wszelkich, innych tłuszczy typu TRANS. Jak jeść zdrowo w upał? Planowanie zdrowych posiłków – dlaczego ci się nie udaje?

Dieta dr Budwig jest dla wszystkich, zarówno dla cierpiących na różne schorzenia, jak i dla osób zdrowych, w myśl zasady – lepiej zapobiegać niż leczyć. Dieta ta oparta na pokarmach bogatych m .in w tłuszcze omega-3, węglowodany złożone, błonnik i antyoksydanty jest lekarstwem na wiele dolegliwości:. Dieta Dr Budwig – opis wydawcy: Zapraszamy do lektury książki dr Raymonda Hilu Dieta dr Budwig, pierwszej w Polsce dotyczącej rewolucyjnej diety dr Johanny Budwig. W 1952 roku stworzyła dietę znaną pod nazwą dieta dr Budwig, wspomagającą leczenie nowotworów, a także chorób Dieta Budwig serca, cukrzycy. Dieta jest bogata w olej lniany wysokolinolenowy, zawierający szczególnie dużo kwasów omega-3 (ponad 50%) zmieszany z serem, bogata w owoce, warzywa i błonnik.

La Dieta Budwig Pdf

Dieta dr Budwig dr Johanna Budwig (1909-2003) była jednym z największych autorytetów w dziedzinie biochemii tłuszczów na świecie. Studia z dziedziny farmacji, chemii i fizyki skończyła w Munster. Jeśli przez sformułowanie "dieta dr Budwig" rozumiemy regularne zjadanie porcji twarożku z olejem lnianym – to jak najbardziej polecam! Jeśli chodzi o kompleksową terapię Dr Budwig, wraz z dietą, to tylko dla osób poważnie chorych, zdeterminowanych i pod okiem mądrego lekarza. Jest to podstawowy i najważniejszy dokument, Dieta Budwig ponieważ bez niego nie załatwisz żadnych formalności.

Gdzie należy zgłosić urodzenie dziecka? Naturopaci wierzą, że łuszczyca jest wypadkową wielu zaburzonych systemów, na które wpływają: dieta , styl życia oraz toksyny. Prawidłowo funkcjonujący system odpornościowy Dieta Budwig to przede wszystkim zdrowe jelita. Wysoka zawartość kwasu linolenowego (Omega-3) sprawia, że olej lniany BIQ OIL jest najlepszym olejem lnianym do diety dr Budwig.

3X testowany W trosce o najwyższą jakość produktu, który Ci dostarczamy, regularnie badamy nasz olej oraz surowce z jakich powstaje. Dietę dr Budwig mogą stosować Dieta Budwig okresowo w celach profilaktycznych, w myśl zasady – lepiej zapobiegać niż leczyć. Dieta DR BUDWIG – ZASADY DLA ZDROWYCH I CHORYCH: Podstawowe zasady diety dr Budwig: o Spożywać należy produkty świeże. Ja ten olej od pewnego czasu dolewam mojej trzyletniej córce do mleka, bo krzyczała, że nie chce ryby tylko kotleta. Za to starsza córcia lubi ten olej w surówkach.

Dieta Budwig Dieta Budwig Yahoo Respuestas

Dieta dr Budwig została opracowana przez niemiecką biochemiczkę, która aż siedem razy była nominowana do Nagrody Nobla. Niektórzy porównują zaproponowaną przez nią kurację do diety śródziemnomorskiej. Dowiedz się również, na co pomaga dieta dr Budwig. Olej lniany Dieta Budwig i siemię lniane Olini. Olej Lniany Budwigowy – 750 ml 395 zł 299 zł Olej lniany do diety dr Budwig przygotowujemy według starej metody tłoczenia na zimno, z najwyższej jakości polskiego siemienia lnu.

Legalny Doping – moja książka w księgarniach! Dla osób leczonych na: – nowotwory – stwardnienie rozsiane – reumatologiczne zapalenie stawów – choroby przewodu pokarmowego – w celu oczyszczenia organizmu i poprawy jego kondycji Nie jest to dieta mająca na celu odchudzenie pacjenta, ale polepszenie jego stanu zdrowia. Ta niemiecka biochemik za swoje odkrycia była aż siedmiokrotnie nominowana do Nagrody Nobla. Jest największym autorytetem w dziedzinie biochemii tłuszczów oraz leczenia chorób cywilizacyjnych odpowiednią dietą.

Crema Budwig E Dieta

W podstawowych zaleceniach dr Budwig odcinała się od leczenia za pośrednictwem chemioterapii i radioterapii. Z wiedzą, którą mamy dzisiaj, trudno akceptować takie działania. Olej LNIANY BUDWIGOWY NIEOCZYSZCZONY to jeden z suplementów diety charakteryzujących się naturalnym pochodzeniem. Jest preparatem przeznaczonym do podawania doustnego, wykorzystywanym w dietetyce. Dieta dr Budwig zabrania spożywania cukrów, konserwantów i innych tłuszczów poza olejem lnianym, kokosowym, małą ilością oliwy z oliwek i oleju z kiełków pszenicy.

Te "dobre tłuszcze" to podstawowy składnik diety . Choć związek zgagi z refluksem wydaje się być oczywisty, to jednak dolegliwości określane jako zgaga nie zawsze są związane z refluksem, a refluks nie zawsze objawia się zgagą. Dr Budwig zalecała, aby na śniadanie spożywać 2 łyżki świeżo zmielonego siemienia lnianego, wymieszanego z niepełną łyżeczką miodu. Dieta dr Budwig jest w swojej ścisłej formie dietą bezmięsną, ponieważ w mięsie znajduje się bardzo dużo ukrytego tłuszczu (są to m.in. Dieta opracowana przez dr Johanne Budwig, niemiecką biochemik, dostarcza zwiększonej ilości tego kwasu do organizmu, co ma na celu wyrównanie poziomu kwasów tłuszczowych w zaatakowanym przez nowotwór organizmie w konsekwencji doprowadzenie do zatrzymania rozwoju komórek rakowych, a nawet ich obumarcia.

Dieta Budwiga

Warto zauważyć, że dla osób dziedzicznie obciążonych ryzykiem zachorowania na pewne choroby, zdrowa dieta jest nie tylko jedną z możliwości, ale wręcz koniecznością.Osoby zdrowe, dietę dr Budwig mogą stosować okresowo w celach profilaktycznych, w myśl zasady – lepiej zapobiegać niż leczyć. Zapraszamy do lektury książki dr Raymonda Hilu "Dieta dr Budwig", pierwszej w Polsce dotyczącej rewolucyjnej diety dr Johanny Budwig. Sama dr Budwig nazywała swoją dietę dietą olejowo-białkową. Wynikało to z tego, że dr Budwig oparła swoją dietę na oleju lnianym i zawartych w nim kwasach tłuszczowych omega 3 oraz na chudym twarogu o zawartości ok.


Dieta dr Budwig: zasady, menu, efekt 2 stycznia, 2014 2 stycznia, 2014 FitPati 1 Comment diety , jak schudnąć , jak szybko schudnąć , zdrowe odżywianie Dr Johannę Budwig od innych lekarzy różniło podejście do pacjenta.
2 średniej wielkości cukinie 1 łyżka oleju lnianego lub rzepakowego 2-3 ząbki czosnku garść natki pietruszki lub koperku. Dieta Dr Budwig katagorycznie zabrania spozywania innych tłuszczów takich jak oleje, margaryny, majonezy. Należy zrezygnować ze smażonych produktów, tłustego nabiału, mięsa.

Olej Lniany Dieta Budwig

Początkowo dieta , bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe ze szczególnym uwzględnieniem oleju lnianego, miała pomagać pacjentom dr Budwig chorym na stwardnienie rozsiane i choroby nowotworowe, u których w krwi stwierdzono m.in. Suplement przeznaczony dla osób z nadwagą i otyłością, przy odchudzaniu, w problemach z trawieniem, przemianą materii, zaparciami i zatrzymywaniem wody w organizmie. Zalecany także przy odchudzaniu się dietą niskokaloryczną. Dieta dr Budwig opiera się na zmianie trybu życia: więcej ruchu na świeżym powietrzu, regulacja rytmu dnia, dbanie o osobiste pole elektromagnetyczne, jedzenie zalecanych składników (pasta, świeże owoce i warzywa, żywność ekologiczn oraz niejedzenie przetworzonej żywności, tłuszczy produkowanych masowo oraz mięsa i jaj. Dieta dr Budwig nie musi tak bardzo różnić się od diety typowej- mam tu oczywiście na myśli dietę w miarę dobrze zbilansowaną (o czym pisałam już w zeszłym tygodniu). Wystarczy odrobina kreatywności, a przygotowane zgodnie z jej zasadami śniadania, obiady, kolacje, a nawet desery, przypadną go gustu każdemu smakoszowi.


Dieta na dyni na szybkie odchudzanie .
Wiele osób interesuje się, czy można jeść dynię na diecie- przecież to dosyć słodkie warzywo. W rankingu biorą udział: Kopenhaska dieta South Beach, 3D Chili, Dieta OXY, Białkowa (Dukan, Dieta 36s, Kwaśniewskiego (tłuszczow, Kapuściana oraz Dieta Atkinsa. Która dieta jest aktualnie najlepsza? Sława, którą cieszą się kapusta, czosnek, cebula, marchew, pomidory, winogrona czy owoce cytrusowe, ma zdecydowany związek właśnie z zawartymi w nich bioaktywnymi, wtórnymi roślinnymi substancjami ochronnymi. Dieta antyrakowa oraz aktywność fizyczna to filary ochrony przeciw nowotworom.

Dieta Budwig Profilaktycznie

Dr Budwig dieta 30.02013 zdrowieuroda Dieta dr Budwing Twórcą diety jest dr Johanna Budwig – biochemik z Niemiec. Zaparciom tego typu można zapobiegać, prowadząc zdrowy tryb życia i stosując odpowiednią dietę. Istotne jest przestrzeganie diety bogatobłonnikowej, pamiętanie o prawidłowej ilości płynów oraz umiarkowana aktywność fizyczna. Zboża – chleb, płatki z nie oczyszczonych ziaren – ryby – zmielone siemię lnianego – produkty fermentacji mlekowej – produkty naturalnie słodkie – figi, daktyle, winogrona. Produkty zakazane przy stosowaniu diety dr Budwig: – tłusty nabiał – margaryny, majonezy itp. Dr Joanna Budwig jest autorką jednej z najskuteczniejszych i najpopularniejszych terapii żywieniowych na świecie.

Opracowana przez nią dieta olejowo-białkowa wciąż jest stosowana – i to z sukcesami – do walki z nowotworami i innymi schorzeniami. Mimo, że olej lniany to tylko środek spożywczy a nie suplement diety czy Dieta Budwig lek, wielu naszych klientów używa go zgodnie z zaleceniami i dietą dr Budwig. Możemy zaprezentować kilka opinii naszych zadowolonych klientów. Oryginalny Budwig dieta , opracowany w leczeniu pacjentów chorych na raka, unika tłuszczów zwierzęcych, a skupia się na serem i oleju lnianego. Uznając znaczenie białka do odzyskania pacjentów chorych na raka, zmiany diety to dzikie ryby, a zakazując skorupiaków.

Back to Top