Nałóg bez pozytywów

nalog-bez-pozytywow

Prawdą okazuje się, że palenie papierosów okazuje się nałogiem niesamowicie „obszernym” w złe rezultaty, nie przynoszącym precyzyjnie dowolnych pozytywów. Wydaje Ci się, że dzięki papierosom choćby w okolicznościach stresowych czujesz się odpowiednio? Musimy wyprowadzić Cię z błędu z uwagi na to że bywa to wyłącznie tymczasowy efekt, który z upływem okresu i stażu palenia tytoniu okazuje się coraz krócej przez co przerwy w czasie w okresie w czasie między jednym papierosem a drugim dużo się niwelują.

Z pieczeniem tytoniu wiążą się w teorii same niekorzystne rzeczy. Paczka papierosów wcale nie jest tanią rzeczą i w miejsce odłożyć sobie środki pieniężne ty po prostu kosztem swojego kondycji fizycznej dajesz zarobić innym pieniąadze sam nic nie zyskując. Będąc rozwiniętym palaczem na papierosy wydajesz tyle pieniądze, za ile mógłbyś na przykład jechać na tyg. wycieczkę za granicę – w skali powiedzmy 3-4 lat powoduje to już dość niezły pojazd. Nie bywa to wyjaśnienie, który przemówi Ci do rozsądku? Postaramy się dalej…

Drugim niezdrowym rezultatem palenia papierosów okazuje się etap Twojego człowieczego ustroju. Paląc papierosy nie możesz sobie przybliżyć nas na sprint? Chwilę poganiasz za twoimi milusińskimi i już kręci Ci się w myślach? Nie możesz złapać oddechu? Łapie Cię duszący kaszel? Wspominamy jedynie o niedużym ganianiu za twoimi milusińskimi, więc o trenowaniu jakiegoś sportu nie ma bezproblemowo mowy. Za Twoją słabą kondycję ruchowa fizyczna możesz podziękować papierosom i ich substancją smolistym, które odkładają się na Twoich płucach. To są przeważnie początki wiele gorszych dolegliwości – o których skądinąd sami wytwórcy wyrobów tytoniowych informują na osobistych opakowaniach. Według analiz ZE względu problemów w sposób nierozłącznie powiązanych z pieczeniem tytoniu na całym globie co roku umiera aż 5 milionów osób…

Trzecim argumentem jaki możemy przytoczyć przeciwdziałające temu wstrętnemu uzależnieni jest z odstępstwem człowieczego ustroju okazuje się bez przeszkód prezencję. Patrzysz w lustro i głowisz się gdzie podział się taki młodzieńczy prezencję? Piękna skóra, odpowiednią włosy czy jasne zęby? To nie tylko upływ okresu. Papierosy w obszernym nasileniu skrócą nam drogę do pożółknięcia zębów i skóry oraz zmatowienia się i wysuszenia włosów. Nie wyjaśniając już o okropnym smaku jaki zostawia dym papierosowy.

Dużo razy myślałeś/myślałaś sobie, że od jutra rzucasz, mimo wszystko przenigdy się to nie udawało ze względu na to że energię sięgnięcia po papierosa była silniejsza aż nareszcie bez wyjątku nad Tobą górowała i nareszcie papieros z powrotem znajdował się w Twoich ustach. Nie przejmuj się, to kłopot nie tylko Twój ale także setek innych osób, które usiłowały dawniej rzucić swędzenie. Nikotyna okazuje się środkiem szczególnie silnie uzależniającym i jej oddziaływanie da się dokonać porównania do oddziaływania… składników narkotycznych! Naukowcy dowiedli, ze nikotyna uaktywnia identyczne obszaru mózgu co właściwie środki odurzające. ZE względu na to że również rzucenie nałogu tytoniowego wyłącznie samą silną wolą okazuje się okropnie trudno i bezproblemowo, w generalnie tych zdarzeń, po prostu wykluczone.


© Copyright 2017